در اختیار داشتن یک وب سایت با طراحی اختصاصی از مهمترین عناصر پویایی کسب و کار آنلاین است. در واقع برای راه اندازی هر کمپین دیجیتال مارکتینگ شروع داستان با وب سایت است. وید استودیو با تکیه بر تجربه ۱۵ ساله و همچنین تیم کارآمد خود بهترین مشاور و مجری شما برای رسیدن به این مهم است. طراحی وب یک محصول یک بار فروش و یا بازاری نیست. طراحی وب یک پروسه اجرایی است که نیازمند دانش برنامه نویسی، خلاقیت گرافیکی، تحلیل و ارزیابی موضوعی و در آخر روانشناسی بازار و مشتری است. ویداستودیو در تمام مراحل این پروسه همراه شما خواهد بود.

طراحی سایت با کمک دانش ui و ux
ما برای شما پوسته اختصاصی طراحی می‌کنیم

ما در وید استودیو با توجه به نیازها و همچنین خواست کاربران، برای هر وب سایت نقشه‌های استراتژیک متفاوتی ایجاد کرده و برای هر کدام به صورت جداگانه تجربه کاربری UX و رابط کاربری UI مناسب را طراحی و ارائه می‌کنیم. ویداستودیو برای طراحی هر وبسایت به صورت مجزا معقوله وب استاندارد را اجرا کرده و همواره در تمام مراحل طراحی استانداردهای وب را رعایت می‌کند.

طراحی واکنش گرا

با توجه به افزایش پلتفرم‌های مورد استفاده کاربران وب سایت‌ها نیز لزوما باید با تمام این ساختارها همخوانی داشته باشند، به زبان ساده‌تر وب سایت‌ها باید در تمام دستگاه‌ها مانند لپ تاب، دسکتاپ، موبایل و … به خوبی نمایش داده شوند. ویداستودیو با توجه ویژه به واکنش گرا بودن وب سایت‌ها بهترین نمایش از وب سایت را برای هر پلتفرمی ارائه می‌دهد.

انجام طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو با کمک متخصصین ویداستدیو
قیمت طراحی سایت بسته به امکانات موجود متفاوت است
قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی وب سایت بسته به میزان امکانات ارائه شده و همچنین نوع وب سایت متفاوت است. وب سایت‌های فروشگاهی که فروش آنلاین دارند، براساس نیاز مشتری و تعداد محصولات قابل پیشتیبانی و همچنین پلتفرم آن قیمت گذاری می‌شوند. در قیمت طراحی سایت مؤلفه‌های گوناگونی مطرح می‌شود که ویداستودیو با ارائه پروپوزال اجرایی، تمام موارد را بررسی و بهترین پیشنهاد را ارائه می‌دهد.

لایسنس‌های معتبر

ویداستودیو برای هر وب سایت به صورت جداگانه لایسنس اصلی تهیه می‌کند و به هیچ عنوان از محصولات کپی و یا null شده استفاده نمی‌کند.

استفاده از لایسنس اورجینال در در طراحی سایت توسط ویداستودیو
پشتیبانی فنی و محتوایی

ویداستودیو طراحی سایت را شروع همکاری می‌داند و همواره تلاش کرده تا در تمام پروژه‌ها از نقطه شروع همراه کارفرما بوده و بهترین بسته‌های پشتیبانی را ارائه نماید. ویداستودیو همچنین بسته مدیریت وب سایت و سئو را به صورت اختصاصی برای هر وب سایت تدوین و ارائه می‌کند.