مهم نیست که کسب و کارتان چیست و یا در چه حرفه‌ای مشغول هستید، ممکن است مدیر یک کارخانه با سابقه تولیدات صنعتی باشید و یا یک ارائه دهنده خدمات محلی، شما و کسب و کارتان نیاز به دیده شدن دارید. با پیشرفت و توسعه روش‌های بازاریابی و همچنین تمایل به دنیای دیجیتال، روش‌های متنوعی برای معرفی محصول و خدمات بوجود آمده است. یکی از موثرترین این ابزارها موتورهای جستجو هستند. سئو و یا بهینه سازی سایت Search Engine Optimization برای موتورهای جستجو و بخصوص موتور جستجو گوگل در این میان از اهمیت بالایی برخوردار است. seo سایت یکی از خدماتی است که ویداستودیو با توجه به تجربه بیش از 10 سال در این زمینه و همچنین نمونه کارهای موفق مختلف با افتخار ارائه می‌نماید و همچنین بهترین بسته‌های خدمات seo را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

استفاده از روش های کلاه سفید برای سئو سایت
سئو کلاه سفید

برای رسیدن به لینک اول گوگل و یا قرارگیری در رتبه‌های بالا در صفحه نتایج جستجو گوگل SERPs چندین مولفه تاثیر گذار هستند. اولین مورد زمان است، برای رسیدن به نتیجه مطلوب در گوگل جادوگری ممکن نیست و اگر از روش‌های غیرمعمول و غیر کارشناسی استفاده کنیم نه تنها دیگر نتیجه‌ای دریافت نمی‌کنیم بلکه موتورهای جستجو با وب سایت ما برخورد سختگیرانه‌ای خواهند کرد که در بعضی از موارد امکان بازگشت وجود نداشته و سئو سایت از بین خواهد رفت.

پایش و آنالیز سئو

وید استودیو بااستفاده از ابزارهای استاندارد آنالیز سئو به صورت روزانه seo سایت‌ها را بررسی کرده و در گزارشات ماهانه تغییرات و نیازها را اعلام می‌کند. آنالیز محتوا و همچنین تولید محتوا متنی و بصری از دیگر خدمات وید استودیو است.

آنالیز سئو سایت برای عدم استفاده از روش های غیر معمول بهینه سازی
استفاده از استراتژی مناسب لینک سازی داخلی و محتوای مناسب برای سئو داخلی سایت
سئو داخلی

ارتباط موضوعی و مفهومی بین صفحات داخلی وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. اصولا لینک‌های داخلی می‌تواند به تجربه استفاده کاربران از سایت‌ها کمک کند. موضوعاتی مرتبط با هم که در راستای موضوع اصلی سایت باشد برای مخاطبان جذابیت بالایی دارد، ولی رعایت استانداردهای SEO و UX در سئو داخلی بسیار پراهمیت است.

سئو خارجی

سئو خارجی یک سری فعالیت بسیار مهم برای seo است که شامل لینک سازی، رپورتاژ آگهی و غیره می‌شود. سئو خارجی پروسه‌ای تخصصی است و کارشناسان ویداستودیو با طراحی نقشه استراتژیک پروژه به بهترین نتایج برای بهینه سازی سایت دست پیدا می‌کنند.

استفاده از روش های بک لینک سازی در سایت های با اتوریتی بالا برای بهبود سئو خارجی
در سئو تکنیکال به منزله بهینه سازی سایت کدهای سایت بررسی میشود
سئو تکنیکال

بهتر است بدانیم که سئو تنها به نتایج صفحات جستجو گوگل محدود نمی‌شود، بلکه استاندارد بودن کدهای سایت و سرعت بارگذاری اطلاعات اولیه، حجم فایل‌ تصاویر و تعداد درخواست در هر لحظه ورود به صفحه که در نهایت به تجربه استفاده کاربران از سایت کمک خواهد کرد هم بهینه سازی سایت گفته می‌شود. امروزه گوگل به سختی موارد بالا را در سایت‌ها آنالیز کرده و بر اساس آن‌ها به سایت‌ها رتبه می‌دهد.