';

تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی؟

تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی؟

درحالی که دنیای ما دیجیتال شده است، ما هنوز کاغذ های براق را دوست داریم. وقتی صحبت از هزینه های بازاریابی می شود، امکانات بسیاری برای شما مهیا است و این امکانات از رسانه های چاپی سنتی گرفته تا تبلیغات آنلاین متغیر است. متاسفانه، یافتن موثرترین راه برای تبلیغ محصول یا خدمات، یکی از دشوار ترین چالش هایی است که کسب و کارها با آن روبرو هستند.

چگونه می توانید محتوای خود را زنده و مرتبط نگه دارید؟ هنگام تصمیم گیری درباره سرمایه گذاری در مورد آینده کسب و کار خود، باید به چه عواملی فکر کنید؟ بیایید هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه پرداختن به معضل چاپ در مقابل دیجیتال به برخی موارد توجه کنیم. چرا هر دو آنها را امتحان نکنید؟

تبلیغات چاپی یا آنلاین کدام مناسب کسب و کار شماست؟

محدوده و نوع فعالیت

یکی از اولین ملاحظات بازاریابی آنلاین، جایی است که تبلیغ شما باید انجام شود و بزرگترین تفاوت بین تبلیغات آنلاین و تبلیغات چاپی، دامنه تبلیغات است. امکان دارد یک وب سایت یا یک تبلیغ اینترنتی را مشتریان در سراسر دنیا ببینند، درحالی که تیراژ روزنامه ها و مجلات و تدارکات ارسال نامه های مستقیم به مشتریان، تعداد مشتریانی را که تبلیغات چاپی به دست آن ها می رسد محدود می کند.

هنگام استفاده از تبلیغات آنلاین، باید بررسی کنید که مخاطب هدف شما از کدام وب سایت ها بازدید می کند. سپس باید بفهمید که از این تبلیغات چه میزان ترافیک ورودی جدید دریافت می کنید، همچنین تعداد کلی بازدید کنندگان و تعداد بازدیدکنندگانی که به مخاطب همیشگی شما تبدیل خواهند شد چه میزان است. از نظر تبلیغات چاپی، بسیاری از همین اصول درست است. شما باید تیراژ نشریه را بدانید و از تعداد مجله های در حال توضیع اطلاع داشته باشید. همچنین باید بدانید که این انتشارات چه نوع خواننده ای دارد.

پیشنهاد می کنیم این مطلب بازاریابی در زمان شیوع کرونا نیز مطالعه فرمایید.

بودجه

تبلیغ کنندگان آنلاین به مشاغل اجازه می دهند محدودیت های هزینه ای را برای تبلیغات تعیین کنند که به مشاغل کوچک اجازه می دهد دقیقا مطابق بودجه خود هزینه کنند. اگر وقت دارید می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان از طریق رسانه های اجتماعی، وبلاگ نویسی، انجمن ها یا ارسال مقاله های آنلاین بهبود بخشید.

از طرف دیگر تبلیغات چاپی، می تواند گران باشد، یک آگهی چاپی در یک روزنامه محلی یا مجله می تواند بیش از سه میلیون هزینه داشته باشد. اگرچه تبلیغات چاپی برای هر تبلیغ پرهزینه است، اما اگر برای فروش شما بازدهی داشته باشد می تواند مقرون به صرفه باشند. یک آگهی تبلیغاتی این امکان را فراهم می کند که هزاران نفر درگیر آن باشند.

دیدگاه‌ها
اشتراک گذاری

پاسخ دهید