';

هسته اصلی برند، در واقع هویتی است که پایه و اساس آینده کسب و کار شما را تشکیل می دهد. متخصصین خلاق و برندینگ تیم ما، فراتر از طراحی یک لوگو ساده و حق انتخاب برای نامگذاری، یک هویت به یاد ماندنی ایجاد می کنند که واقعاً مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

برند چیست؟

فرآیند 5 مرحله ای موفقیت

برای داشتن بهترین موقعیت ورود به بازار و تأثیر موفقیت آمیز در کانال های بازاریابی دیجیتال و سنتی
مرحبه سوم توسعه و ارزیابی

توسعه عناصر

توسعه ارزش های مهم بازاریابی، طراحی، وب سایت، تضمین بازاریابی و بازاریابی دیجیتال

مرحله دوم موفقیت شناسایی است

شناسایی

پیشنهادات ارزشمند را تایید، موقعیت، شخصیت و صدای برند را تعیین کنید و پیام کلیدی آن را تعریف کنید

اولین مرحله موفقیت کشف

کشف

بررسی عملکرد اخیر بازار، برند و ارتباطات بازاریابی، صحبت با مراجعین و شرکاء، بررسی ارتباطات و بازاریابی برند رقبا

استراتژی ارائه محصول

ارائه محصول

نحوه ارئه محصول به مشتری و بازار فروش

توسعه استراتژی تولید محتوا و توزیع

تولید محتوا

توسعه استراتژی تولید محتوا و توزیع

با کمک تخصص، تجربه و پشتیبانی تیم ما تبدیل به برندی شوید که همیشه آرزو داشتید. متخصصان برندینگ ما با تعریف، اصلاح و توسعه ارزش پیشنهادی، موقعیت برند شما، پیام کلیدی، طراحی وب سایت، بازاریابی دیجیتال، رسانه های اجتماعی و تبلیغات، برای رساندن شما به مخاطبانی ارزشمند تلاش می کنند.

توسعه برند

01

توسعه برند

02

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو خوب اساس شناخت شما توسط مشتریان در برخورد اول است. برندهای برتر را تصور کنید، به راحتی می توانید آن ها را طراحی کنید. یک کسب و کار قوی با لوگو قدرتمند دست به دست هم داده و موفقیت شما را تضمین می کنند. لوگو خود را به تسم طراحی لوگو متخصص ما بسپارید.

انتخاب نام یکی از مهمترین تصمیمات اولیه هر برند است. به تیم خلاق ما اجازه دهید لیستی از گزینه هایی که نمایانگر هسته درونی کسب و کار شما است، طوفان فکری راه بیاندازند.

انتخاب نام برند

03

انتخاب نام

04

موقعیت برند

موقعیت برند

برند شما چه تفاوتی با بقیه خواهد داشت و موثرترین رویکرد آن در بازاریابی آنلاین و آفلاین چیست؟ ما به برندتان کمک می کنیم تا بهترین راهکارها را تعیین کرده و موقعیت مشخصی داشته باشد و با بازاریابی موثر در جذب مخاطبان در حال رشد و اختصاصی دسترسی پیدا کنند.

تایپوگرافی هنری است که در آن مهارت داریم. ما اهمیت تایپوگرافی را می دانیم و شما را در فرآیند تعریف اهدافتان و رسیدن به بهترین ها راهنمایی خواهیم کرد.

تایپوگرافی

05

تایپوگرافی

06

ارتباطات یکپارچه

ارتباطات یکپارچه

ما به عنوان یک آژانس بازاریابی خدمات کامل و رویکرد جامعی برای تحقق اهداف تبلیغاتی شما ارائه می دهیم. برای ایجاد استراتژی متشکل از چندین بستر بازاریابی و تضمین مخاطبان برای دیدن کسب و کارتان در نقاط تلاقی، می توانید به ما اعتماد کنید.

تبدیل به برندی شوید که همیشه آرزو داشتید با قدرت نمایندگی ما در پشت خود باشید. از سئو و تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، با دسترسی به مخاطبانی که بیشترین اهمیت را دارند ، رشد برند شما تضمین می کنیم.

استراتژی بازاریابی

07

استراتژی بازاریابی